Ana sayfa

Henan Xuanhua Imp. & Exp. Trading Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili
Xuanhua Grubu, Xuanhua Makine Ekipman İmalatı Co, Ltd ve Xuanhua İthalat ve İhracat Ticaret A.Ş.'den oluşmaktadır. 2006'dan beri, şirket gıda endüstrisi için makine geliştirme ve üretimine odaklanmıştır. 2014 yılından beri bir ithalat ve ihracat şirketi kurmuş ve ürünleri yurtdışına satılmıştır. 2018 yılında, ihracat satışları şirketin toplam satışlarının% 76.3'ünü oluşturuyor.

Komple üretim hatlarımız arasında yer fıstığı işleme makinaları, kaju işleme makinaları, badem işleme makinaları, cımbız işleme makinaları, diğer somun işleme makinaları, et işleme makinaları, meyve ve sebze işleme makinaları, makarna makinaları, paketleme makinaları vb. 15'ten fazla seri, 150'den fazla tip. Geniş üretim tecrübesine sahibiz, müşterilere özel gıda üretim çözümlerini özelleştirebilir ve kişiselleştirilmiş ürün ve hizmetler sağlayabiliriz. Ürünlerimizin yüksek kalitesi ve güvenilir performansı nedeniyle, çeşitli gıda işleme tesislerinde, merkezi mutfaklarda, devlet kantinlerinde, otellerde, restoranlarda ve diğer birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Hedefimiz, dünya çapındaki müşterilerine yüksek kaliteli ürünler, mükemmel güvenilirlik, özveri sorumluluk, profesyonel hizmetler ve Müşterilerin taleplerini her yönüyle karşılamak için onurlu güvenilirlik sunmaktır. Bizi seçin, Maliyetinizi Koruyun.

ABD, İtalya, Rusya, Japonya, Kore, Türkiye, Brezilya: yüksek kaliteli ürün performansı ve iyi bir ün nedeniyle, ürünlerimiz sadece başarıyla Çin'de satılan değil, aynı zamanda dünyada 70'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir , Hindistan, Singapur Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkelerde, ürünler büyük memnuniyetle karşılandı ve övüldü.

Amacımız basittir: en iyi fiyata en iyi makineleri oluşturmak ve endüstri lideri müşteri hizmeti sunmaktır.

Her müşteriyi derinlemesine anlıyor ve üretim ekipmanını ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlıyoruz. Müşterilerimizin pazarı kazanmalarına yardımcı olmak için üretim tecrübemizi ve pazar tecrübemizi kullanın.

Gıda üretim makinelerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi için, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Biz soruşturma edilir ve sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2006, üretim tesisi kuruldu. Somun makinelerinin gelişimi ve üretimine odaklanın.

2007, fabrikamız tarafından bağımsız olarak üretilen ilk fıstık ezmesi üretim hattı başarıyla test edildi.

2008, Fıstık ezmesi üretim ekipmanı tek parçaların satışı 3 milyona ulaştı

2009, Kaju üretim hattı başarıyla araştırıldı ve iş verimi benzer ürünlerin 2 katından fazlaydı.

2011, Meyve ve sebze temizleme ve işleme ekipmanı üretim hattının üretimi tamamlandı.

2012, Et ekipmanları üretim hattı tamamlandı ve şirket ekibi 50 kişiye ulaştı.

2014, ihracat şirketi kuruldu

2015, ürün istikrarlı ve güvenilir olduğunu kanıtlayan AB CE sertifikası aldı.

2018, En güvenilir ve güvenilir bir bütünlük imalat şirketi olun, ürünler 70'ten fazla ülke ve bölgeye ihraç edildi.

2022, Müşterilerine daha gelişmiş çözümler, daha kaliteli, daha düşük fiyatlı ürünler sunmayı taahhüt ettik, yolda bulunduk!

Çin Henan Xuanhua Imp. & Exp. Trading Co., Ltd. şirket Profili Çin Henan Xuanhua Imp. & Exp. Trading Co., Ltd. şirket Profili Çin Henan Xuanhua Imp. & Exp. Trading Co., Ltd. şirket Profili Çin Henan Xuanhua Imp. & Exp. Trading Co., Ltd. şirket Profili Çin Henan Xuanhua Imp. & Exp. Trading Co., Ltd. şirket Profili Çin Henan Xuanhua Imp. & Exp. Trading Co., Ltd. şirket Profili Çin Henan Xuanhua Imp. & Exp. Trading Co., Ltd. şirket Profili Çin Henan Xuanhua Imp. & Exp. Trading Co., Ltd. şirket Profili Çin Henan Xuanhua Imp. & Exp. Trading Co., Ltd. şirket Profili Çin Henan Xuanhua Imp. & Exp. Trading Co., Ltd. şirket Profili Çin Henan Xuanhua Imp. & Exp. Trading Co., Ltd. şirket Profili Çin Henan Xuanhua Imp. & Exp. Trading Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : Xuanhua

No. Çalışanları : 70~100

Yıllık satış : 5000000-6500000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 70% - 80%